دیدار مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر با جانبازان در هفته دفاع مقدس

تعداد بازدید : 540
تاریخ و ساعت انتشار : سه شنبه 9 مهر 1398 13:32
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر، در هفته دفاع مقدس با جانبازان گرانقدر «بختیاری» و «طایفه» و خانواده‌های ایشان دیدار کرد.

​ عادل مهری مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و هیات همراه به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور در منزل جانباز کانادین «حسین بختیاری» و جانباز بصیر امیر خلبان «عباس علی طایفه» دبیر تشکل خادمان شهدای حرم، ضمن ابلاغ سلام حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از ایثار و فداکاری این جانبازان گرانقدر تجلیل کرد.

وی در این دیدارها خاطرنشان کرد: امروز باید ضمن پایبندی به آرمان‌های انقلاب، تلاش مضاعفی برای زنده نگه‌داشتن امید در دل مردم انجام دهیم و با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری به سمت آینده‌ای روشن حرکت کنیم.

مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌‌های شاهد و ایثارگر با اشاره به صبر و پایمردی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، جانبازان را الگوی شایسته ایثار و مقاومت عنوان کرد و گفت: صبر و بردباری جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های گرانقدر آن‌ها موجب بقای فرهنگ ایثار و شهادت شده است.

 وی عزت جمهوری اسلامی ایران را مرهون ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران دانست و اظهار داشت: اگر امروز ایران اسلامی در جهان سربلند و سرافراز است به برکت جان‌فشانی و ایثار شهدا و جانبازان است که جانانه از ارزش‌های اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند.

منبع : ایثار

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها