بیانیه نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر به مناسبت روز 13 آبان

تعداد بازدید : 582
تاریخ و ساعت انتشار : یک شنبه 12 آبان 1398 15:23
نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر به مناسبت فرارسیدن یوم الله 13 آبان، روز مبارزه با استكبار جهاني و تسخير لانه جاسوسي آمريكا به دست دانشجويان پيرو خط امام(ره) و روز دانش‌آموز، بیانیه ای را صادر کردند.

متن کامل بیانیه به این شرح است :
   روز 13 آبان را می توان سرآغازی بر استکبار ستیزی، استقلال طلبی و عزت خواهی دانست که ملت ایران اسلامی شعار مولایمان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را زنده کرده و نوای «هیهات من الذله» سر دادند تا در پرتو ولایت عزت یابند و سربلند باشند. حرکت این دانشجویان در پی دخالت های مکرر عوامل استکبارکه در قالب سفارت در امور کشور مداخله می کردند، به تعبیر حضرت امام خمینی (ره) انقلاب دوم نامیده شد تا برگی دیگر بر مفتضحات استکبار اضافه شود.
  ما معتقدیم استکبارستیزی که برخواسته از روح عدالت خواهی ملت عزیزمان است، هر روز در دل و جان اقشار مختلف به ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران انقلابی و بصیر، تنومندتر می گردد. حضور باشکوه جامعه ایثارگری و مشارکت عموم مردم در راهپیمایی¬ های 13 آبان، لبیک دوباره به نظام ولایی و احساس مسئولیت آنان در قبال سرنوشت تمامی مردم آزادی¬خواه و عدالت جوی جهان دارد.
   اکنون که بیش از 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد ما ناظر ترویج تفکر و استراتژی ایران اسلامی در همه دنیا هستیم، به گونه‌ای که مردم سراسر دنیا امروز به تاسی از ملت ایران اسلامی فریاد مرگ بر آمریکا سر می دهند و اینان که روزی خود را ولی نعمت این مردم می دانستند، اکنون برای تثبیت خود در جهان به اشکال مختلف برای باز کردن راهی به ایران تلاش می کنند، چه فایده که آزموده را آزمودن خطاست. این عزت و شرفی که امروز داریم مدیون رهنمودهای بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) وجانشین برحقش حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، شهیدان و ایثارگران گرانقدر هستیم و خداوند را از این بابت شاکریم.
   نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر بار ديگر فرارسیدن سالروز 13 آبان را بر همگان به ويژه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران تبريك عرض نموده و خود را محیای حضور در راهپیمایی 13 آبان 1398 نموده و دست در دست ملت مبارز ایران اسلامی در این مراسم با شکوه شركت خواهيم كرد و مستکبرین و دست نشانده های مغفولشان بدانند که خاندان معظم شهدا و ایثارگران با حضور فعال در راهپیمایی پر برکت 13 آبان یکبار دیگر حربه‌ی آنان را در سلب روحیه استکبارستیزی ملت ایران اسلامی خنثی خواهند کرد.

منبع: مرکز دانش پژوهان
 

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها